X-POS - Tablet


Potřebujete se se svoji pokladnou dostat jednoduše mezi své zákazníky? Pak je X-POS Tablet uzpůsobený pro elektronickou evidenci tržeb tím správným řešením právě pro vás.  Tyto mobilní pokladní systémy pro EET jsou vhodné jak do obchodů nebo restaurací, tak hlavně do malých stánků s občerstvením, nebo na farmářské trhy. V každém řádku si zvolte variantu symbolem fajfka.

Tablety

X-POS T WIFI

Vezměte svou pokladnu mezi lidi. Lenovo MiiX 300 je stylový 10" Windows tablet, který se možnosti využití hravě vyrovná notebookům. Je vybavený špičkovým displejem s rozlišením WXGA, odnímatelnou klávesnicí a operačním systémem Windows 10.

Víte že…

k tomuto tabletu můžete připojit tiskárnu jak přes USB tak i bezdrátově, případně použít mobilní tiskárnu?

X-POS T 3G/LTE

Aspire Switch 10 V je výkonný a stylový notebook v kovovém provedení, který se s naprostou lehkostí změní v tablet díky převratným magnetickým pantům. Se systémem Windows 10, procesorem Intel® Atom™ x5 a portem USB typu C se jedná o jedno z nejvýkonnějších a nejpraktičtějších zařízení 2 v 1 na trhu.

Víte že…

díky LTE modemu můžete být připojeni k internetu téměř kdekoliv?

Tiskárny

TM-T20

Díky kombinaci rychlého tisku, vysoké spolehlivosti a úsporného provozu je tato tiskárna EPSON nepostradatelnou pro malé a specializované prodejny, pohostinské prostory a obchody s potravinami.

Víte že...

se jedná o nejekonomičtější řešení pro pokladní tisk od firmy EPSON?

TM-T20 WIFI

Díky kombinaci rychlého tisku, vysoké spolehlivosti a úsporného provozu je tato tiskárna EPSON nepostradatelnou pro malé a specializované prodejny, pohostinské prostory a obchody s potravinami. V kombinaci s WiFi routrem můžete využít možnosti bezdrátového tisku.

Víte že...

s WiFi routrem můžete tisknout kdekoliv v pokrytí Vaší bezdrátové sítě?

TM-P20 BT

Jedná nejmenší a nejlehčí mobilní tiskárnu účtenek, ideální pro personál maloobchodních prodejen, pohostinství, prodej jízdenek a kohokoli, kdo vyžaduje mobilní tisk účtenek. Může se chlubit rychlým tiskem (až 100 mm/s) a dlouhou životností baterie (až osm hodin).

Víte že…

s touto tiskárnou jste skutečně mobilní, vezměte ji spolu s tabletem mezi své zákazníky a nemusíte se omezovat prodejním pultem?