X-POS - PC


Chcete si pro své podnikání sestavit svoje vlastní PC uzpůsobené pro elektronickou evidenci tržeb? X-POS vám tuto možnost nabízí. Vyberte si z naší nabídky PC pokladních systémů pro EET, které jsou vhodné pro malé a specializované prodejny, pohostinské prostory nebo obchody s potravinami. V každém řádku si zvolte variantu symbolem fajfka.

Počítače

X-POS L

Minimalistické řešení INTEL COMPUSTICK nabízí dostatek výkonu pro práci s pokladním SW, práci s dokumenty i multimédii. Procesor INTEL ATOM X5-Z8300. operační paměť 2GB a datové uložiště o velikosti 32 GB a rozšiřující slot microSD. Připojení pomoci Wi-Fi a Bluetooth, 1x USB 2.0 a 1x USB 3.0. Operační systém Windows 10.
Víte že...
průměrné denní náklady na elektřinu jsou u tohoto zařízení nižší než jedna koruna?

X-POS S

Kompaktní PC na platformě nejnovější platformě INTEL SKYLAKE. Procesor Intel Celeron 3955S, operační paměť 2GB, datové uložiště 30 GB a možnost dalšího 2,5" HDD. Připojení pomoci LAN, Wi-Fi a Bluetooth, 2x USB 2.0 a 2x USB 3.0. Operační systém Windows 10.
Víte že...
kompaktní počítač můžete umístit na VESA Vašeho monitoru?

X-POS P

Kompaktní PC na platformě nejnovější platformě INTEL. Procesor Intel Celeron 3955S, operační paměť 4GB, datové uložiště 60 GB a možnost dalšího 2,5" HDD. Připojení pomoci LAN, Wi-Fi a Bluetooth, 2x USB 2.0 a 2x USB 3.0. Operační systém Windows 10.
Víte že...
můžete tento počítač použít jako uložiště pro kamerový systém?

Monitory

15,6LCD

Šikovný 15,6" monitor s 10-ti bodovou dotykovou technologií, vhodný pro jakoukoli aplikaci, která pracuje s virtuální klávesnici nebo multi-touch.
Víte že...
se jedná o ekonomicky nejvýhodnější řešení pro malé prodejny?

15ZLCD

Tenký a elegantní 15" zodolněný monitor s rezistivní dotykovou technologií, bezrámečkové provedení. S možností zavěšení PC na kovovou nohu.
Víte že...
se jedná o zodolněné provedení dovolující práci s vlhkými prsty?

17ZLCD

Tenký a elegantní 17" zodolněný monitor s rezistivní dotykovou technologií, bezrámečkové provedení. S možností zavěšení PC na kovovou nohu.
Víte že...
se jedná o zodolněné provedení dovolující práci s vlhkými prsty?

Tiskárny

T20

Díky kombinaci rychlého tisku, vysoké spolehlivosti a úsporného provozu je tato tiskárna EPSON nepostradatelnou pro malé a specializované prodejny, pohostinské prostory a obchody s potravinami.
Víte že...
se jedná o nejekonomičtější řešení pro pokladní tisk od firmy EPSON?

T70

Tam, kde jde v první řadě o místo, můžete tuto rychlou, uživatelsky přívětivou tiskárnu účtenek EPSON jednoduše schovat pod pult a má pokročilé možnosti tisku textu, grafiky a čárových kódů.
Víte že...
součástí tiskárny je externí zadní kryt proti postříkání, který přispívá k odolnosti proti polití.

T88

Vlajková loď EPSONu mezi pokladními tiskárnami zavádí nový standard pro pokladní tisk. Vyměnitelná rozhraní, rychlý tisk a vysoká odolnost.
Víte že...
má tato tiskárna záruku 4 roky?