X-POS - All In One


Hledáte pokladní systém pro EET, kdy k monitoru se zabudovaným PC stačí připojit tiskárnu a jste tak připraveni na EET? I tuto možnost pro vás X-POS má připravenou. Vyberte si z řady dotykových displejů, tiskáren a vyberte pro vás nejvhodnější pokladní software pro vaše podnikání. V každém řádku si zvolte variantu symbolem fajfka.

All In One

X-POS AIO S

Výkonné zařízení s nízkou spotřebou, bezvětrákové chlazení, veškerá elektronika je uložena v jednom celku spolu s displejem. 15“ LCD, INTEL CELERON J1900, 2GB RAM, 32 GB SSD a operačním systémem WINDOWS 10. Vybrat si můžete s široké nabídky příslušenství.

Víte že…

toto zařízení má odolný displej, který umožňuje ovládání jakýmkoliv předmětem i vlhkými prsty?

X-POS AIO P

Vlajková loď naší nabídky, odolný pokladní systém TOSHIBA TCxWAVE s procesorem INTEL CELERON J1900, 2 GB RAM, 32 GB SSD a operačním systémem WINDOWS 10. Skvělý design jde ruku v ruce s výkonem a připojitelností tohoto zařízení.

Víte že…

se jedná a o nejnovější AIO systém z nabídky TOSHIBA, který se používá v celém světe v zařízeních náročných na funkčnost i design pokladních systému?

Tiskárny

T20

Díky kombinaci rychlého tisku, vysoké spolehlivosti a úsporného provozu je tato tiskárna EPSON nepostradatelnou pro malé a specializované prodejny, pohostinské prostory a obchody s potravinami.
Víte že...
se jedná o nejekonomičtější řešení pro pokladní tisk od firmy EPSON?

T70

Tam, kde jde v první řadě o místo, můžete tuto rychlou, uživatelsky přívětivou tiskárnu účtenek EPSON jednoduše schovat pod pult a má pokročilé možnosti tisku textu, grafiky a čárových kódů.
Víte že...
součástí tiskárny je externí zadní kryt proti postříkání, který přispívá k odolnosti proti polití.

T88

Vlajková loď EPSONu mezi pokladními tiskárnami zavádí nový standard pro pokladní tisk. Vyměnitelná rozhraní, rychlý tisk a vysoká odolnost.
Víte že...
má tato tiskárna záruku 4 roky?