Power bank 5.000mAh,Remax RPL-25 Flinc,modrý

PowerBank Remax RPL-25 nabije Váš smartphone, MP3 a MP4 přehrávač, GPS navigaci nebo tablet, bez nutnosti připojovat je k elektrické síti. Power Bank je univerzální dobíjecí zařízení s kapacitou 5 000 mAh pro dobíjení mobilních zařízení na cestách. Dostatek uložené energie umožní vícenásobné nabití ... více
Objednací kód: 95899325
Kód výrobce: AA-7077
Výrobce: REMAX
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: poslední kus
Cena bez DPH: 260 Kč
Cena s DPH: 315 Kč
Porovnání Oblíbené

PowerBank Remax RPL-25 nabije Váš smartphone, MP3 a MP4 přehrávač, GPS navigaci nebo tablet, bez nutnosti připojovat je k elektrické síti. Power Bank je univerzální dobíjecí zařízení s kapacitou 5 000 mAh pro dobíjení mobilních zařízení na cestách. Dostatek uložené energie umožní vícenásobné nabití běžného chytrého telefonu nebo tabletu.

Powerbank se dobíjí přímo z USB portu počítače nebo USB nabíječky pomocí přibaleného USB kabelu. Rychlé nabíjení připojených zařízení (výstup až 5V / 2.1A) i externí baterie (vstup až 5V / 2.1A) šetří Váš čas. Inteligentní elektronika chrání články akumulátoru před nepříznivými vlivy.

Určeno pro dobíjení tabletů, mobilních telefonů i smartphonů, fotoaparátů, navigací, herních konzolí a dalších zařízení podporujících napájení z USB portu.

Technické parametry:
Kapacita baterie: 5 000mAh
Vstupní napětí: 5V / 2.1A (MAX)
Výstupní napětí: 5V / 2.1A (MAX)
Balení obsahuje: Power Bank, USB kabel

Další údaje: Prevence nadměrného nabíjení, hlubokého vybití a zkratu

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Kapacita baterie (mAh)-přesná 5000
Barva přístroje Modrá