AGNIS

Počítačová registrační pokladna zapojitelná do počítačové sítě. Snadná operativní aktualizace ceníku prodejních položek, sledování obsazenosti restaurace, zpracování a kontrola z libovolného počítače v počítačové síti. Pokladny mohou pracovat i samostaně (lokálně), kdy jsou informace o prodeji do hlavního počítače přenášeny pomocí přenosných médií nebo pomocí vzdálených přenosů.

Přehledná a názorná grafika počítačových pokladen, personál se velmi rychle zaučí. Provozovna je zobrazena na monitoru v podobě stolového plánu, může být nadefinováno více místností. Okno pro práci s účtem hosta obsahuje v levé části položky účtu a v pravé části 5 x 10 tlačítek s nejčastěji používanými položkami. Na tlačítko je možno zadat rovněž podskupinu položek, například „Teplá jídla“ apod. formou nekonečného členění.

Tisk účtenek v různých variantách s možností reprezentativního grafického zpracování včetně loga provozovny.

Možnost více druhů ceníků, snadné a operativní úpravy cen, happy hours, denní meníčka, dětská porce, věrnostní systém a řízení slev pomocí karet.

Vedení účtů hosta a závěrečné vyúčtování - forma restaurace s obsluhou, možnost vedení více účtů na jeden stůl, z jednoho účtu je možno vytvořit více účtenek, různé způsoby platby.

Zásobník vystavených účtenek, uloženy jsou veškeré podrobnosti, staré účtenky je možno převést do archivu.

Tisk objednávkových bonů do kuchyně včetně předdefinovaných poznámek k objednávce.

Vyhodnocení směny číšníka, prodej přes pokladnu, případný doplatek na základě zjištění provedené fyzické inventury.

Možnost jazykové mutace na konkrétního přihlášeného uživatele (NJ, AJ, slovenština).

Ukládání historie o všech provedených důležitých úkonech (druh operace, datum, čas a kým byl proveden).

Systém propracovaných kompetencí a hesel umožňuje jednotlivým uživatelům zakázat, povolit částečně nebo povolit bez omezení provádění jednotlivých úloh, operací a zpracování.

Souhrnné i podrobné vyhodnocení tržby, výkaz DPH, veškeré výstupy (účetní i statistické), grafy.

Převod na hotelový účet ubytovaného hosta, přehled hotelové penze pro obsluhu restaurace.

Vzhled a ovládání modulu splňuje nejnáročnější požadavky na moderní software. Provozovna je zobrazena na monitoru v podobě stolového plánu a židlí, přičemž je možno založit více místností.

SW je možné rozšířit dalšími moduly (sklad, mobilní číšník, recepce...), v případě zájmu nás prosím kontaktujte na info@x-pos.cz

 

hlavní obrazovka