Software pro EET

 

Pokladní systémy X-POS určené pro EET s operačním systémem Microsoft Windows 10 mohou být dodány s následujícími pokladními softwary, které jsou vhodné pro všechny skupiny podnikatelů, kterým vzniká povinnost elektronické evidence tržeb. Tento SW je v pokladním systému nainstalován a nakonfigurován, včetně připojených periferií.

 

Cigler Software Prodejna SQL mini

 

Prodejna SQL Mini je velmi rychlý maloobchodní pokladní software pro EET vhodný pro široké spektrum prodejen, od prodejen potravin, domácích potřeb, papírnictví, po rychlé občerstvení a malé kavárny s jedním pokladním místem. Díky své rychlosti, jednoduchému ovládání a spolehlivosti se stane oporou ve Vašem podnikání. Systém Prodejna SQL bude připraven na Elektronickou evidenci tržeb.

 

 

AMAX KASAMAX Gastro

 

 

Je profesionální pokladní software pro EET vhodný pro jakýkoliv gastronomický provoz. Díky svým vlastnostem je vhodný jak pro menší a středně velké provozy jako jsou kavárny, bary, cukrárny, jídelny, fastfoody, tak pro více prostorové restaurační a ubytovací zařízení. Je dodáván včetně mapy stolů a rezervací.

 

 

 

AMAX KASAMAX Obchod

 

Je profesionální pokladní software pro EET vhodný pro jakýkoliv maloobchodní prodej. Díky svým vlastnostem je vhodný pro menší a středně velké provozy jako jsou stánkové prodeje, večerky, obchody i obchůdky, menší potraviny nebo i potraviny s více pokladnami.

 

 

AGNIS EET Pokladna

 

Pokladna EET je určena pro snadný a přehledný prodej především v oblasti gastro provozů. Ovládání programu je uzpůsobeno pro dotykový monitor nebo pro klávesnici, případně obě varianty současně. Pokladní systém je vhodný pro restaurace, hotelová zařízení, vinárny, kavárny, bistra, bary, výčepy, hospody, bufety, kantýny a podobně.